Bodrum Drone Video Ve Fotoğraf Çekimleri

Bodrum drone, video, fotoğraf, reklam, arsa, ev çekimleri, tekne ve yat çekimleri yapmaktayız. Drone çekimleri ihtiyaçlarınızı video ve fotoğraf olarak ister montajlı ister ham görsel olarak alabilirsiniz.

Drone çekimleri bulunduğumuz yerden daha yüksekte yapabildiğinden, çekim yapılan alanı daha geniş video ya da fotoğraf kaydı yapabilmektedir. Bu yüzden son zamanların en çok tercih edilen çekim yöntemi drone çekimidir. Fakat çekim kadar montaj işlemi de önem arz etmektedir. Bu sebeple doğru adrestesiniz.

 
drone bodrum
dron çekimleri bodrum

Kimler Drone Çekimi Kullanmalı?

Drone çekimleri oteller içinde bulunmaz bir reklam çekimidir. Özellikle büyük arazilere yayılmış olan oteller, drone çekimi yaptırmaktadır.

Arsalarınızı ve evlerinizi drone çekimi sayesinde kolaylıkla satış yapabilirsiniz. Emlak fotoğraf ve drone çekimleri ile satışlarınızı hızlandırın. Ayrıca  drone çekimlerimizde tekne, fotoğraf ve reklam çekimlerini de yapmaktayız. Dronlarımızın açık alanda 11 km kadar menzili bulunmaktadır. 4k video kayıt kalitesine sahiptir. D marka dronlarla çekim yapmaktayız. Geniş açı çekimler ve yüksek çözünürlüklü video drone çekimleri reklamlarınız için harika görseller sağlayacaktır. Sosyal medya danışmanlık hizmetimizde sürekli olarak bu çekim araçlarını kullanmaktayız. Grafik tasarım hizmetlerimizde en kaliteli görselleri kullanmak adına kullandığımız araçlar, video kamera ve fotoğraf makineleri yüksek çözünürlüklü ekipmanlardır

Hangi bölgelerde drone çekimi yapılabilir?

Marmaris ve Datça Bölgelerine de tekne çekimi, ev ve arsalar için drone çekimi yapmaktayız. Ayrıca normal reklam çekimlerimiz de mevcuttur.  Son yıllarda otellerin reklam tercihleri arasında ilk sırada yer almaktadır.

Yasaklı alanlara yakın bölgelerde maalesef  drone çekimleri yapamamaktayız. Bunun nedeni Askeri bölgelere yakın yerlerde, hava alanlarına yakın bölgelerde drone çekimi yapmaya maalesef yetkimiz yoktur. Sivil havacılık kurumunda kaydımız bulunmaktadır.

Sadece bodrum bölge değil, milas, yatağan, muğla, marmaris ve datça drone çekimleri gibi tüm bölgelere hizmet vermekteyiz. Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Bodrum drone çekimleri video fotoğraf reklam çekimlerinde üstün tecrübe. Sadece drone çekimi değil, fotoğraf video çekimleriyle reklam filmleri ve reklam fotoğrafları çekmekteyiz. Sosyal medya danışmanlığımız ile bağlantılı reklam çekimleri de hizmetlerimiz arasındadır. Tüm ege bölgesine hizmet vermekten gurur duymaktayız.

Teklif ve fiyat bilgisi almak için lütfen TIKLAYINI

drone fotoğraf çekimleri