bodrum wifi wireless kablosuz internet

Wifi Sistemleri

Kablosuz İnternet Sistemleri

Wireless (Wifi) – Kablosuz Ağ Nedir ?
Bodrum Wifi Kablosuz İnternet Wireless Uydu İnternet Sistemleri kurulumu yapmakta olan bir şirketiz.. İşletmenize ya da evinize ait bir ağın kablosuz olarak frekanslar aracılığı ile diğer cihazlara ulaşmasını sağlayan bir kablosuz çözümdür.
Wireless (wi-fi) cihazlar erişim noktası ya da access point olarak adlandırılır.İnternetinizi kablosuz çözüm olarak bulunduğu mekana yaymak istiyorsanız wireless yayını yapan bir cihaza ihtiyacınız bulunmaktadır. Bodrumda kurulan Bodrum Teknoloji firmamız kablosuz, wifi, wireless çözümleri ile hizmetinizde.
Bodrum Wifi Kablosuz İnternet Wireless Uydu İnternet Sistemlerine uygun fiyat almak için TIKLAYINIZ

bodrum wireless sistemleri

 

Wireless Sistemleri Ve Hotspot Sistemleri

Ege Bölgede bir çok otele wireless çözüm sunmuş bulunmaktayız. Büyük işletme, orta işletme ve küçük işletmeler için kablosuz internet çözümleri, evde bulunan wifi sisteminizden biraz farklı çalışmaktadır. Bunların özellikle yasal zorunluluğu bulunmaktadır. İnternet hizmetini dağıtan her işletme, 5651 Yasalar gereği interneti kayıt altında tutmak zorundadır. İnternet hizmetini müşterilerine veya misafirlerine dağıtan her işletme ya da mekan, internet kullanımı yapan her kişinin kayıtlarını tutmak zorundadır. Bu sistemin adına HOTSPOT denir.

Bu Sistemler Nerelerde Kullanılır?

  • Otel Wifi Sistemleri
  • Restaurant Kafe Wireless Sistemleri
  • Apart Oteller için Kablosuz İnternet Sistemleri
  • Yurtlar İçin İnternet Sistemleri
  • Bütün Büyük, Orta, Küçük işletmeler için wireless sistemleri

Anlık Kampanyaları  Takip etmek için instagram hesabımız https://www.instagram.com/bodrumteknoloji/