kurumsal kimlik tasarimi mockup scaled 1

Grafik Tasarım Hizmetleri

 

Grafik Tasarım Dalları

  • Logo

  • Afiş

  • Kartvizit

  • Katalog

  • Grafik Tasarım Hizmetleri

  • Sosyal Medya İçeriği

  • Web Tasarım Hizmetleri


Logo Tasarımı

Logonuz kurumsal simgenizdir. Bodrum logo tasarımı markaları birbirinden ayıran harf, simge, amblem yada yazı karakterlerinin birlikte kullanıldığı özgün tasarıma denir. Her marka kendine özgü logo tasarımı ile kitlelerin hafızasına kazınır. Logo tasarımı kurumsal kimlik tasarımının ana ögesidir. Her markanın ilk adımı logo tasarımıdır. Logo belirlendikten sonra ise marka için gerekli diğer kurumsal kimlik çalışmaları üzerine çalışılır. Bodrum Teknoloji olarak sadece tasarımı değil, marka kimliğini de düşünerek size özel logolar tasarlıyoruz.

 

 

Katalog Oluşturma

Ürünlerinizi size özel hazırladığımız katalog aracılığıyla en etkili ve ilham verici tasarımlarımızla müşterilerinize ulaştırıyoruz. Biz Bodrum Teknoloji olarak firmanız için gerekli çalışmayı zamanında, hatasız ve firmanızın kimliğine uygun olarak özgün tasarımlarla sunmayı garanti ediyoruz.

 

 

Kartvizit tasarımı

İş dünyasında önemli bir yeri olan kartvizitler, doğru kullanıldığında firmanız hakkında birçok bilgiyi karşı tarafa en hızlı şekilde ulaştıran araçlara dönüşür. Rekabetin en üst düzeyde olduğu günümüzde farklı olduğunuzu göstermenin en etkin ve kısa yolu olan kartvizit çalışmalarınızı hızlı ve yaratıcı bir biçimde hazırlayalım.

 

 

Kurumsal Kimlik Çalışmaları

 

(Afiş, Branda, Broşür, Zarf, Antetli Kağıt, Takvim)

Kurumsal Kimlik çok ciddi bir iştir. Kurumsal kimlik kurumun kimliğidir, en ufak renk tonundan en basit yazı karakterine kadar çok önem verilerek yapılmalı, nerede kullanılırsa kullanılsın tek çizgi olmalıdır. Kartvizit, katalog, broşür, billboard, tabela, afiş, zarf. Ne olursa olsun hepsi kurumu rengiyle, logosuyla, karakteriyle çağrıştırmalıdır. Bodrum Teknoloji olarak modern, yenilikçi ve yalın bir anlayış ile kişi ya da kurumların kimliklerine özgü tasarımlar üretiyoruz.

 

 

Sosyal Medya ve Web Sitesi İçerikleri

Sosyal medya günümüzde en hesaplı ve en güçlü reklam biçimidir. Çoğu kişi satın alacağı ürün veya hizmet hakkında bilgi almak için öncelik olarak sosyal medya üzerinden araştırma yapmaktadır. İşte tam da bu sırada farklı, açıklayıcı ve geri dönüşü başarılı olan firmalar müşteri portföyünü genişletmektedir. Bu sebeple profesyonel bir bakış açısıyla, kullanılan tüm sosyal medya hesaplarınız ile ilgilenilmeli, hedef kitleye ulaşılmalıdır. Siz de daha kurumsal ve profesyonel görünmek, doğru hedef kitlelere ulaşmak ve doğru reklam stratejileriyle gelirinizi arttırmak istiyorsanız genç ve uzman ekibimiz ile tüm dijital konularda yanınızdayız.

Sosyal Medyanın En Sık Kullanıldığı 2 Platform

 

DETAYLI BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞIN