Sosyal Medya & Reklam

Bodrum Sosyal Medya Yönetimi ve Instagram Facebook İçerik Üretimi

Bodrum Sosyal Medya Instagram, Facebook yönetimi dijital medyadaki satışınızı artırmaya yardımcı oluyoruz. Günümüzde teknoloji herkesin hayatına bir ucuyla da olsa dokunmaktadır. Bu dokunuşlar kimi zaman hayatın büyük bölümünü kimi zaman ise belirli bölümünü kapsamaktadır. Bu yüzden İnsanlar artık günlük yaşantılarında sanki bir altıncı organları varmışçasına hareket ediyorlar. Bu sebeple sosyal medya mecraları sayıca fazla olduğu gibi kullanıcı sayıları da yüksek miktarlardadır. 7 milyar nüfus olan dünyada 2 milyar olan bebekler sayılmaz ise %40’dan daha fazla oranda sosyal medya kullanıcısı bulunmaktadır. Sosyal medya kullanıcısı çok olması nedeniyle satış yapılmaya başlanmışlardır. Bu kadar çok sosyal medya kullanıcısı ve çok fazla hesap dolayısıyla  çeşitli meslek grubu meydana gelmeye başlamıştır. Bu meslek gruplarından bir tanesi de sosyal medya danışmanlığıdır. Açıklığa kavuşturmak gerekirse sosyal medya danışmanlıkları ile sahip olunan statü %500 kadar artış yaşayabilir. Peki ya önüne gelen her insan sosyal medya danışmanlığı hizmeti almalı mıdır? Sosyal medya danışmanlıkları her insana etki eder mi?

 
sosyal medya danışmanlığı
Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya Danışmanlığı Hizmetini Kimler Almalıdır?

  • Kendine ya da kurumuna ait web siteye sahip olanlar,
  • İnternet üzerinden e-ticaret yapanlar, internetten para kazanmak gibi bir hedefi olanlar,
  • Sosyal medya gibi platformlarda marka haline gelebilmek isteyenler,
  • Takipçi sayılarını arttırmak isteyen markalar,
  • E-Ticaret sitesine sahip olanlar, reklam ajansları; sosyal medya hizmeti alabilirler ve bu gibi alanların hizmet almasında fayda vardır.

Sosyal medya platformlarınız için danışmanlık hizmeti mi almak istiyorsunuz? Firmamız Bodrum teknoloji ile iletişime geçerek sosyal medyalarda ile alakalı fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Facebook

Facebook gibi milyar kullanıcıya sahip olan bir platformda, danışmanlık hizmeti almak sizi hedeflerinize hızla ulaştırabilir. Hatta ulusallaşabilme gibi bir hedefiniz var ise Facebook en idealidir. Sosyal medya danışmanlık hizmeti verdiğimiz bu platformda hedef kitle araştırmaları, sponsorlarla anlaşmalı reklamlar, kampanya yönetimi, içerik üretimi ve yönetimi ve de sosyal medya hesabı yönetmekteyiz

www.facebook.com

Twitter

Belirli bir kesimin düzenle takip ettiği ve kullandığı uygulama Twitter ile reklamlar dünyada da yayına düşebilmektedir. Sosyal medya danışmanlığı hizmetleri ile içerik üretimi ve yayımı, hedef kitlelerle alakalı analizler, kriz yönetimi vs. gibi birçok alanda kullanılmaktadır. Firmamız sahip olunan Twitter hesaplarının yönetimi üstlenmektedir.

Instagram

Görsellik şöleni ve insanların görsel hafızalarının kullanımının çok olması nedeniyle bu alanda görsellik ön plana çıkarılmaktadır. Bu sebeple İçerik üretimi, içerik yayını, post düzenleme, reklam satın alma, sponsor reklamlar, takipçi ve beğeni artırımı  düzenli periyotlar ile  incelenmektedir. Bodrum Sosyal Medya Yönetimi ve Instagram Facebook İçerik Üretimi konularında üstün tecrübeye sahibiz.

www.instagram.com

SİZ MÜŞTERİLERİNİZİ DEĞİL MÜŞTERİLERİNİZ SİZİ TAKİP ETSİN

Bizimle iletişime geçmek için TIKLAYINIZ.